KTG W DOMU

Poddaj się badaniu KTG bez wychodzenia z domu!

Domowe KTG Trójmiasto
Oferujemy Paniom ciężarnym usługi monitorowania dobrostanu płodu w zaciszu własnego domu. Badanie wykonujemy od 30 tygodnia ciąży. Działamy na terenie Trójmiasta i okolic. Zapraszamy do współpracy!
UMÓW DOMOWĄ WIZYTĘ
 

Domowe KTG

Domowe KTG Trójmiasto
Mamy świadomość jak wielką radość sprawia Mamom słuchanie bicia serca dziecka, na które tak bardzo czekają. Stąd nasza oferta kierowana do tych Pań, dla których przyjazd do przychodni czy szpitala stanowi nie lada wyzwanie. Propozycja wykonywania KTG w domu stawia kres problemom z dojazdem, staniem w korku, załatwieniem opieki dla starszego dziecka oraz oczekiwaniu w kolejce.

Badanie nie wymaga żadnego przygotowania ze strony ciężarnej. Jedynie co musisz zrobić to wygodnie ułożyć się na kanapie.

Aby umówić wizytę wystarczy się z Nami skontaktować. Do dyspozycji jest formularz zgłoszeniowy oraz numer kontaktowy. Przyjmujemy również zapytania na Facebooku. Godziny badań są elastyczne.

Wykształcenie zdobywałyśmy na dawnej Akademii Medycznej w Gdańsku. Jesteśmy położnymi z doświadczeniem w pracy w szpitalu na różnych oddziałach pionu położniczo – ginekologiczno – neonatologicznego oraz w pracy przychodni. To zainspirowało nas by ułatwić życie przyszłym Mamom i zjawić się u nich, aby oszczędzić im czas, który poświęcały by dojechać i oczekiwać na badanie. Naszą najskuteczniejszą reklamą są zadowolone mamy które poddały się badaniom KTG w domu.
UMÓW DOMOWĄ WIZYTĘ ZADZWOŃ
KTG Trójmiasto

Nasz zespół

Domowe KTG Trójmiasto

Oceń badanie


Oceny

4.1
Rated 4.1 out of 5
4.1 na 5 gwiazdek z 50 opinii
Doskonale62%
Bardzo dobrze10%
Średnio8%
Źle14%
Bardzo źle6%

Opinie

Cudownie!

Rated 5 out of 5
24 maja 2021

Jeśli ktokolwiek zastanawia się czy warto tyle zapłacić za wykonanie KTG …to niech się nie zastanawia!!! Położna Natalia cudowna! Jeśli tylko ma możliwość przyjeżdża jak najszybciej jest to dla niej możliwe! Sprzęt pierwsza klasa! Wszystko tłumaczy na bieżąco i po zakończonym badaniu omawia cały wykres! A jeszcze mam otrzymać opis! ;o Dodatkowo jest to przesympatyczna kobieta, przy której od razu czułam się swobodnie! Nawet nie wiem kiedy minęło pół godziny badania 😉 A jeszcze do tego jesteście we własnym domu i też człowiek jest spokojniejszy niż w jakieś przychodni.. przy nie miłej i złej na cały świat położnej 😉 Jeśli będę musiała wykonać kolejne badanie to na pewno będę dzwonić do Pani Natalii 😉

Kasia

Urządzenie

Domowe KTG Trójmiasto
Sprzęt jest całkowicie bezpieczny zarówno dla matki jak i dla dziecka. Na monitorze są na bieżąco wyświetlane dane dotyczące napięcia mięśnia macicy mamy oraz akcji serca dziecka.

Do badania korzystamy też z żelu do USG , który nie wywołuje żadnych reakcji skórnych przy jednorazowym użyciu.

Kontakt

Domowe KTG Trójmiasto
Skontaktuj się z nami aby umówić domową wizytę.
WordPress PopUp Plugin